Redakční systémy

Redakční systém umožňuje kompletní správu, organizaci a publikaci obsahu internetových stránek. Díky redakčním systémům si může každý uživatel vytvořit svůj vlastní web, aniž by potřeboval znát způsob vytváření internetových stránek.

Během několika minut si můžete vytvořit vlastní blog, fórum, internetových obchod, foto album nebo prezentaci a publikovat ji na internetu.

Pokud Vás zaujala myšlenka redačních systémů a máte zájem si je vyzkoušet, pokračujte objednávkou libovolné webhostingové služby. Instalaci redakčních systémů zajistíme za Vás.

redakční systém Joomla!

Joomla! je jedním z nejvíce používaným CMS systémem pro správu obsahu. Lidé na celém světě jej využívají nejen pro malé jednoduché webové prezentace ale také jako komplexní firemní aplikace. Joomla! jednoduchý a spolehlivý CMS systém pro Vás.

Demo systému Joomla

redakční systém WordPress

WordPress je jednoduchý uživatelské publikační systém (blog) se zaměřením na estetiku, webové standardy a použitelnost. WordPress podporuje více uživatelů, kategorií, komentáře a velké množství dalších zajímavých vlastností.

Demo systému WordPress

redakční systém Drupal

Drupal je dalším CMS systémem, který umožňuje jednotlivci nebo skupině uživatelů snadno publikovat, spravovat a organizovat nejrůznější obsah internetových stránek. Desítky tisíc uživatelů z celého světa využívá Drupal jako základ pro publikaci svých internetových stránek.

Demo systému Drupal

internetový obchod/eshop PrestaShop

PrestaShop je velmi kvalitní řešení modulárního internetového obchodu s velmi zajímavými vlastnostmi. PrestaShop podporuje neomezené množsví kategorií, vystavování PDF faktur, podporu plateb přes systém PayPal, statistiky pohybu po obchodu, podporu pro SEO a mnoho dalších.

Demo systému PrestaShop

internetový obchod/eshop OpenCart

OpenCart je jednoduchá implementace internetového obchodu, který je volně šířitelný pod licencí GNU LGPL. OpenCart umožňuje provozovat internetový obchod s neomezeným počtem kategorií, podkategorií, produktů a výrobců.

Dále poskytuje intuitivní administrační rozhraní pro správu celého internetového obchodu a jeho vlastností jako nastavení české lokalizace, měny, vystavování dárkových poukazů, fakturace atd.

Demo systému OpenCart

Pokud Vás zaujal některý z výše uvedených redakčních systémů ale netroufnete si na jejich instalaci sami, nezoufejte.

Při objednávce Webhostingu zajišťujeme instalaci za Vás a to zcela zdarma.